Getting your Trinity Audio player ready...

Merhaba arkadaşlar. Bu yazıda, son zamanlarda artan pek çok yapay zeka sitesi ve aracı arasından hangisinin ne işe yaradığını, ücretlerini, alanlarını vs. açıklayan bir siteden bahsedeceğim. O zaman gelin başlayalım.

Yapay Zeka

Tüm yapay zeka sitelerini listeliyor

Aslında “hepsini” demek doğru olmasa da söz konusu site, pek çok yapay zeka aracını listeliyor.

Sitede, her gün yenilenen pek çok yapay zeka aracı var. Kategorilerden ve özelliklerden şimdi bahsedelim

Site adı: Futurepedia.ai

Siteye ulaşmak için buraya tıklayın.

Sitenin özellikleri

Siteye girdiğinizde karşınıza şöyle bir ekran çıkıyor:

Futurepedia.ai

Burada bulunan özelliklerden “Tools Added Today” kısmına girdiğinizde, gün içinde eklenmiş olan yapay zeka sitelerinin listesine ulaşmış oluyorsunuz. Aynı zamanda, “News Added Today” bölümünden o gün içindeki yapay zekayla alakalı haber ve içeriklere ulaşabiliyorsunuz. Haberlerde de sitelerde olduğu gibi filtrelemeler yapabiliyorsunuz zaten.

Sitede bulunan arama kısmına istediğiniz, İngilizce, anahtar sözcüğü girdiğinizde size o alandaki yapay zeka araçlarını göstermekte. Sadece anahtar kelime girerek değil, “Filters” kısmının sağında bulunan kategorilerden size uygun olanı da seçebilirsiniz. Hatta isterseniz View All Kategories kısmından tüm kategorilere ulaşabilirsiniz. Burada hangi kategoride kaç site olduğunu göstermekte.

“Sort By” yazan kısımda ise, size Verified, yani doğrulanmış, New, yani yeni eklenmiş ve son olarak Popular, yani Futurepedia.ai sitesinde bulunan tüm yapay zeka araçları içerisinde bulunan en çok kullanılan, oy alan siteleri listeler.

İsterseniz de aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterdiğim “Filters” kısmında bulunan, ücretli, açık kaynaklı vb. etiketlerle de aradığınız sitenin özelliklerine göre filtrelemeler yapabilirsiniz.

Futurepedia.ai Filtreleme

Yaptığınız filtrelemeler sonucunda eğer ücretli bir site çıkarsa da hemen resmin üzerinden sitenin fiyatını da göstermekte.

Bir sitenin detay sayfasına girdiğinizde, size o siteyle ilgili açıklamaları, fiyat bilgisini ve yorumlarını sunmaktadır.

Futurepedia Site Detayları

Kategori:

Teknoloji,

Son Güncelleme: 10 Haziran 2023

Etiket:

,