Yapay Zeka Fotoğraf Uygulaması – Gradient


Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan ve pek çok alanda ilgi çekici olan yaptıran yapay zeka uygulamalarından bir diğeri olan Gradient, etnik köken (genetik) tahmini, size benzer ünlüleri bulma, animasyon haliniz ve daha fazlasını sunuyor. Gelin bunlara detaylıca bakmaya çalışalım.

Gradient Uygulaması

Gradient uygulaması nedir, ücretli midir

Gradient, dünyadaki en gelişmiş yapay zeka destekli fotoğraf uygulamalarından biridir. Özel ve popüler AI efektleri, en doğru güzellik araçları ve profesyonel bir fotoğraf editörü bulunuyor.

Gradient Photo Editor ile artık sizin için kötü çekimler olmayacak çünkü bir fotoğrafın güzel görünmesi için ihtiyacınız olan her şey zaten bu düzenleyicide paketlenmiş durumda! Gradient Photo Editor, fotoğraflarınızı sadece saniyeler içinde mükemmelliğe ayarlamanıza yardımcı olacak en gelişmiş yapay zeka ve güzelleştirme teknolojilerinden güç alır.

Bunların yanı sıra, uygulamada bulunan AI Futures kısmında, size benzeyen ünlüler özelliği ile hangi ünlüye benziyorum sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Bunun haricinde fotoğraf ile etnik köken (genetik), Ethnicity Estimate, testleri yapabilirsiniz.

Uygulamadaki özelliklerden ücretsiz olarak da faydalanabilirsiniz. Ücretli sürümü de bulunmasına rağmen çoğu özelliği ücretsiz de kullanabilir ve satın alım yapmayabilirsiniz.

Fotoğrafınız ile genetik testi, portre, benzerlik, animasyon haliniz ve daha fazlasını yapın

Uygulama, fotoğrafınıza benzer bir portre resmi çıkararak sizlere keyifli anlar yaşayabilir. Ayrıca yine bu uygulamada Your Beauty Score kısmını kullanarak fotoğrafınızın taranması ile güzellik skorunuzu görebilirsiniz. Fotoğrafınız ile ne kadar güzel gözüktüğünüzü notlayan diğer uygulama ve sitelere nazaran daha tutarlı sonuçlar verebilmektedir.

Bütün özelliklerini teker teker anlatmamıza gerek bulunmuyor. Uygulamayı indirerek kendiniz test edip hem fotoğraf düzenleme uygulaması ihtiyacınızı karşılayabilir hem de yapay zeka ile sunduğu cartoon tarzı haliniz, orc haliniz, kalemle çizilmiş resim, Barbie efekti, benzediğiniz ünlüler, DNA testi, AI porte resminiz, yüz kolajı, güzellik skoru ve daha fazlası…

Şimdi siz de fotoğrafla pek çok yapay zeka işlemi yaparak sizlere ve sevdiklerinize keyifli anlar yaşatabilecek Gradient uygulamasını indirerek deneyin.

Gradient indir

Eğer siz de fotoğrafınız ile genetik (etnik köken, DNA) testi, fotoğrafın kalemle çizim halini otomatik yapma, hangi ünlüye benzediğinizi bulma, fotoğrafınızla güzellik derecenizi bulma, cartoon yani çizgi film veya animasyon halinizi bulma, heykelinizi yapma, portre çiziminizi yapma veya fotoğraf düzenleme, editleme için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.


Rıdvan Atmaca

Ben Rıdvan Atmaca. 2003 Bursa doğumluyum. Teknoloji, gündem, tarih konularına meraklıyım. Araştırma yapmak ve öğrenmek en büyük tutkum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir