Hakkımda

Önceden herseyburadahub.com alan adında iken artık kendi adımdaki alan adında yazılarımı yayınlayacağım. Sitemde teknoloji, tarih, gündem, kişisel gelişim ve rastgele bazı konularda yazılar yazıyor olacağım.

22 Kasım 2003, Bursa/Osmangazi doğumluyum. Doğduğum ve büyüdüğüm şehirden oldukça memnunum. 10 yaşımdan beri teknoloji, tarih ve siyasete ilgim giderek artmaya başladı. Şu anda üniversite sınavına hazırlanmaktayım. Hedefim, yeni teknolojiler üretmeme katkı sağlayacak bir bölüm okumak. Bu sayede, ülkeme ve bütün insanlığa katkı sağlayacak teknolojiler üretmek istemekteyim.

Tarih, gündem, siyaset ve özellikle de teknolojiye çok ilgiliyim ve bütün günüm bunlarla ilgilenmek ile geçmekte. Farklı görüşleri dinlemek, anlamaya çalışmak ve ortaya kendi fikrimi çıkarmak için uğraş gösteriyorum. Herhangi bir tarafım yok, olamayacak da. Hiçbir zaman bir görüşe sonuna kadar bağlı kalmadım. Hiçbir görüşe de sonuna kadar karşı olmadım. Doğruya doğru, yanlışa yanlış demek en büyük ilkemdir.

Tarihimle hiçbir zaman kavga etmem. Her zaman tarihimin doğrularını örnek alır, yanlışlarını da yapmamak adına dikkate alırım. Olaylara herkesin gözünden bakarak empati kurmaya çalışırım. Bu da benim her şeye karşı olmama engel olur. Gördüğüm herkese de bunu tavsiye ederim.

İnternet sitemde de sizlere yararı olması için yazılar yazmaya çalışıyorum. Aynı kelimeleri tekrar tekrar yazmaktan her zaman kaçınıyorum. Bir gün internet sitemi büyütme hayalim gerçek olursa da yine aynı kalitede yazılar yazmaya devam edeceğiz.

Hakkımda çok fazla bir şey söylemek mümkün değil. Hayatım sürekli bir şeyleri araştırma ve öğrenme ile geçiyor. Bundan çok memnunum. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

İletişim

Bana e-posta yazarak rahatça iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca en çok Instagram’dan iletişim kurabilirsiniz. E-posta göndermek için tıklayın.

Sosyal medya hesaplarıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Instagram

Instagram hesabıma ulaşmak için tıklayın. İletişime geçmek için burayı kullanabilirsiniz.

Twitter

Twitter hesabıma ulaşmak için tıklayın.

YouTube

YouTube kanalıma ulaşmak için tıklayın.