En Güvenilir Hosting Firması


Daha önce ücretsiz bir internet sitesi nasıl kurulur, bu konuda sizlere yazı hazırlamıştık. Ancak burada kullanacağınız ücretsiz hosting sizin için sorunlara yol açabilir. Çünkü ücretsiz hosting asla sınırsız olamaz. Ücretsiz hosting firmaları arasında en popüler olan her ne kadar bizim de tavsiye ettiğimiz gibi InfinityFree olsa da bu firma ücretsiz paket sunuyor. Bu da sitenize birkaç yazı ekledikten sonra sitenizin 24 saatliğine kapanmasına yol açar. Bu durumda da siteniz çoğu zaman kapalı olur. İşte bu nedenle ücretli bir hosting firmasına geçmeniz daha faydalı olacaktır.

En güzel hosting

Size pek çok firmanın listesini yapmayacağız. Yabancı firmaları önermeyeceğiz. Bizim de halihazırda kullanıyor olduğumuz bir hosting firmasını tavsiye edeceğiz. Firmanın ismi: Güzel Hosting. Adından da anlaşılacağı üzere Türk bir firma ve İstanbul merkezli. Ayrıca sundukları barındırma yerleri arasında İstanbul ve Avrupa da bulunmakta.

Güzel Hosting

Sunulan fiyatlar herkesin bütçesine uygun. Bunu incelemek için öncelikle internet sitesine gitmeniz uygun olacaktır. Gitmek için tıklayın. Hemen ardından “Web Hosting” seçeneğine tıklayın. Burada seçmenizi önerdiğimiz “Türkiye Lokasyon-Linux Hosting” olacaktır. Bu sayede daha fazla bant genişliği ve depolama alanına sahip olabileceksiniz. Burada size sunulan tam altı tane seçenek bulunuyor. Burada siteniz için uygun olanı seçmeniz gerekecek. Sitenizde çok trafik olacaksa, çok fazla dosya yükleyecekseniz daha yüksek bir plan seçmeniz daha iyi olur.

Ayrıca geleceğe yatırım olması için en başından güçlü bir hosting seçmeniz akıllıca olabilir. Özellikle en sonra bulunan “Limistsiz” hostingi seçerek istediğiniz kadar siteyi gerçekten sınırsız ve ışık hızında barındırabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki; burada yazan fiyatlar KDV dahil olmadan yazmakta. KDV dahil fiyatlarda değişiklikler olabilir. Bunun yanı sıra ücretler gayet normal. Çünkü gerçekten size premium hizmet sunulacak. Saniyeler içerisinde siteniz yüklenecek. En son sürümdeki cPanel sizinle hazır olacak. Hem de ücretsiz SSL sertifikalı siteniz ile.

Neden Güzel Hosting ile çalışmalı?

En iyisi destek hizmeti. Firma, çok hızlı bir şekilde destek verebilmekte. Müşteri alanında yeni bir destek bildirimi oluşturduğunuzda konu ne olursa olsun en geç 15 dakika içerisinde size yanıt verilmekte. Bu da sadece parayı alıp size destek vermeyen firmalarla boğuşmanıza neden olmaz. Hatta isterseniz hosting satın almadan bir destek bildirimi oluşturun. Bunun yanı sıra iletişim sayfasından da ulaşabileceğiniz telefon numarasını arayarak çok kısa bir süre içerisinde operatöre bağlanıp sesli destek de alabilirsiniz. Bir operatöre bağlanmanız da en fazla iki-üç dakika sürecektir. Unutmayın ki; 7 gün 24 saat bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Sadece bizimle yetinmeyin. Bu firmayı kullanan pek çok insanla hosting yorumları paylaşılan platformlarda iletişime geçip sorgulayabilirsiniz. Gerisi size kalmış.


Rıdvan Atmaca

Ben Rıdvan Atmaca. 2003 Bursa doğumluyum. Teknoloji, gündem, tarih konularına meraklıyım. Araştırma yapmak ve öğrenmek en büyük tutkum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir