Bus Simulator Ultimate Yapımcısından Yeni Oyun


Son zamanların en sevilen otobüs oyunlarından, hatta en sevilen oyunlardan olan Bus Simulator Ultimate’in yapımcısı olan Zuuks Games’ten yeni bir oyun daha geldi. Truck Simulator Ultimate ismindeki bu oyunda ise tır kullanıyorsunuz. Gelin oyunun detaylarına bakalım.

Truck Simulator Ultimate

Truck Simulator Ultimate Nedir

Otobüs Simulator Ultimate oyununa benzer şekilde her şehirde kurabildiğiniz ofislerle işler alıyorsunuz. Daha sonra iş tekliflerini kabul ediyor veya işlere teklif veriyorsunuz. Ardından dorsenizi alıp yola çıkıyorsunuz. Basit kontrolleri olan fakat etkili grafiklere sahip bir oyun.

Android ve iOS için tır oyunları

Oyun, henüz sadece Android için bulunsa da oynanabilecek güzel bir tır oyunu olarak yerini almış durumda.

İşte burada da Android indirme linki bulunuyor. Truck simulator ultimate ios ne zaman çıkacak: Buradan da Zuuks Games’in App Store mağazasına bakarak oyun iOS için kullanımda mı bakabilirsiniz.

Truck Simulator Ultimate nasıl?

Oyunun kamera kullanımını çok beğenemedim. Ancak Otobüs Simulator Ultimate oyununa benzer grafikler, benzer kontroller ve mantık bulunuyor. Hatta o oyunun tır versiyonu da diyebiliriz. Sadece sürüş dışı planda biraz değişiklikler yapılmış.

Truck Simulator Ultimate APK

Oyunu Apkpure üzerinden güvenle APK olarak da indirebilirsiniz.


Rıdvan Atmaca

Ben Rıdvan Atmaca. 2003 Bursa doğumluyum. Teknoloji, gündem, tarih konularına meraklıyım. Araştırma yapmak ve öğrenmek en büyük tutkum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir