SwissBorg Community – Bitcoin Tahmin Uygulaması


Bitcoin, sadece satın alan kişiler için değil, aynı zamanda yükselmesi ve düşmesi yönünde tahmin yapan kişilerin de kazanç sağlamasını sağlayan bir yatırım aracı. Bitcoin ve genel olarak sanal paralar çoğumuz için anlaşılması güç olan araçlardır. Ancak az sonra göstereceğimiz yöntem oldukça basit ve anlaşılması da oldukça kolaydır. Ayrıca tek kuruş para yatırmaya da gerek yok.

[the_ad id=”3649″]

[the_ad id=”3656″]

Bitcoin tahmin edip kazanç sağlayan uygulama: SwissBorg Community

SwissBorg Community isimli uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Öncelikle uygulamayı indirmeniz gerek. Android için SwissBorg Community uygulamasını indirmek için tıklayın. iOS için SwissBorg Community uygulamasını indirmek için tıklayın.

Şimdi bir sonraki adıma geçebiliriz. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken ilk işlem kayıt olmak. Bunun için bir telefon numarası, bir e-posta ve bir şifre yeterlidir. Daha sonra e-posta hesabınıza gelen postayı açıp gerekli doğrulama işlemini de yaptıktan sonra uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Ayrıca size bir referans kodu sorarsa O4JTSQQ kodunu yapıştırabilirisiniz. Eğer bir referans kodu sormazsa, uygulamanın sol üst kısmındaki kişi simgesine tıklayarak “Personel Details”in altında bulunan “Referral Code” bölümüne giderek yine O4JTSQQ kodunu yapıştırabilirisiniz.

Buradan sonra mantık oldukça basit işliyor. Öncelikle size 250 CHSB deneme amaçlı veriliyor. Siz bununla Bitcoin düşecek mi yükselecek mi diye tahmin yapıyorsunuz. Bu kısa süren bir tahmin oluyor. Ardından ise hesabınıza daha fazla CHSB geliyor. Bunları nasıl kullanacağınız ise aşağıda yazıyor.

[the_ad id=”3660″]

[the_ad id=”3658″]

SwissBorg Community uygulaması ile Bitcoin tahmini

Uygulamanın geri kalanını kullanmak oldukça basit. Mantık şu şekilde işliyor: Hesabınızda bulunan 1000 CHSB ile Bitcoin yükselecek mi yoksa düşecek mi, bunu tahmin ediyorsunuz. Örneğin şu anda saat ve tarih; 1 Ocak 2020 saat 10:00 diyelim. Ayrıca Bitcoin de 15.000 dolar olsun. Hesabınızda bulunan 1000 CHSB ile 2 Ocak 2020 saat 10:00’da Bitcoin şu anda bulunduğu miktardan (15.000 dolardan) daha mı yüksek olur yoksa daha mı düşük olur bunu tahmin ediyorsunuz. Yani tahmin yapacağınız anda ne kadarsa 24 saat sonraki değeri şu ankinden daha mı yüksek olacak daha mı düşük olacak bunu tahmin etmek amaç.

Örneğin 24 saat içinde yükseleceği yönünde tahmin yaptınız ve bunun için 5000 CHSB harcadınız. Eğer yükselirse zaten ekrandaki sayılar yeşildir. Düşerse kırmızı olur. Yükselirse siz artı olarak 5000 CHSB kazanıyorsunuz. Fakat eğer yükselir derseniz ve düşerse yaptırdığınız 5000 CHSB’yi kaybediyorsunuz.

SwissBorg Community uygulamasında para kazanma

Şimdi gelelim uygulamadan nasıl para kazanacağımıza. Uygulamaya herhangi gerçek para yatırmıyoruz zaten. Bunu yazının başında da belirttik. Peki bu uygulamada para nasıl kazanılır?

Burada mantık yine oldukça basit. Az önce belirttiğimiz tahminleri doğru yaptığınızda, yani Bitcoin 24 saat içinde düşer mi yoksa yükselir mi diye doğru tahminler yaparsanız yatırdığınız CHSB kadar CHSB kazanıyorsunuz. Bunlar uygulamanın ana ekranındaki Rank bölümünde sizin sıralamanızı etkileyen bir durum. Her doğru tahmin ile kazandığınız CHSB, sizin sıranızı yükseltir. Her yanlış tahmin ile kaybettiğiniz CHSB ise sıranızı düşürür. Burada sizin yapmanız gereken Rank bölümünde en az 20.000’inci sırada olmak. Çünkü uygulama 20.000 üstü sırada olanlara para dağıtacak. Dağıtılacak olan miktarlar ise aşağıda yazmakta.

[the_ad id=”3662″]

[the_ad id=”3664″]

SwissBorg Community Bitcoin tahmin ödülleri

Burada da görüldüğü gibi birinci olana 8.621 dolar, ikinci kişiye 2873 dolar, üçüncü kişiye 1.436 dolar, 4-10 arasına 718 dolar, 11-100 arasına 215 dolar, 101-1000 arasına 28,74 dolar, 1001-10.000 arasına 5,75 dolar ve 10.001-20.000 arasına 2,87 dolar ödeme yapılacak.

Daha fazlasını kazanmak için yapmanız gereken sıralamanızı yükseltmek. Bunun için de her gün sürekli fazlaca CHSB harcayarak bu doğru tahminleri yapmanız gerekiyor.


Rıdvan Atmaca

Ben Rıdvan Atmaca. 2003 Bursa doğumluyum. Teknoloji, gündem, tarih konularına meraklıyım. Araştırma yapmak ve öğrenmek en büyük tutkum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir